Vakantiewoning - Resort Maastricht 2
Limburg • Zuid Limburg • Maastricht

Samen in een accommodatie verblijven is enorm gezellig. Huisje "Resort Maastricht 2" heeft 3 slaapkamers en biedt slaapplaatsen voor 6 personen. Wil jij jouw trouwe viervoeter meenemen op vakantie naar Maastricht? Dat kan! Huisdieren zijn toegestaan. We kunnen tegenwoordig bijna niet meer zonder WiFi tijdens de vakantie. Huisje "Resort Maastricht 2" beschikt daarom uiteraard over WiFi. Na een lange dag is niets heerlijker dan ontspannen in de sauna-whirlpool. De woonkamer is van alle gemakken voorzien. Je kunt hier bijvoorbeeld televisie kijken. Er is ook een keuken waar je elke dag een ontbijtje, lunch of diner kunt klaarmaken. Je kunt gebruik maken van de magnetron, vaatwasser, koelkast en vriesvak/vriezer. Vakantiewoning "Resort Maastricht 2" heeft een terras met tuinset in de tuin. Jij en jouw reisgezelschap kunnen dus heerlijk buiten zitten.
Wil je weten wat vakantiewoning "Resort Maastricht 2" in Maastricht nu precies kost in een bepaalde periode kijk dan snel op onze website. Hier kan je ook nog even alle faciliteiten checken en kan je indien gewenst de accommodatie online gaan boeken.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Vakantiewoning
- Max. 6 personen
- 3 slaapkamers
- Adres: Maastricht
Faciliteiten
- Bad
- Douche
- Huisdieren toegestaan
- Koelkast
- Magnetron
- Sauna en/of Whirlpool
- Televisie
- Terras met tuinset
- Vaatwasser
- Vriesvak - vriezer
- WiFi
- Roken toegestaan
Beschikbaarheid & prijzen
Klik in de kalender op de aanvang- en vertrekdatum
VrijOp aanvraagBezetWisseldagNiet helemaal het huisje waar u naar op zoek was? Andere websitebezoekers die in Resort Maastricht 2 geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Eigenaar
Beheerd door Belvilla LSR
Lid sinds 20 januari 2015
Spreekt:
Welkom op de presentatie van ons vakantiehuis op Holland-vakantiehuis.nl.
Ik hoop dat u na het bekijken van de foto's en de omschrijving een goed beeld hebt gekregen van ons prachtige vakantiehuis.
Om u nog sneller en beter van dienst te kunnen zijn hebben wij besloten de verhuur uit handen te geven.
Klik daarom op onderstaande knop om ons huis direct bij ons verhuurkantoor te boeken.
Prijsopgave/Reserveren
1. Klik in de kalender op de datum van aanvang van uw vakantie.
2. Klik in de kalender op de einddatum van uw vakantie.
3. Stel uw vraag.