Vakantiewoning - Center Parcs De Huttenheugte
Drenthe • Zuidoost Drenthe • Dalen

Deze accommodatie in Dalen beschikt over 2 slaapkamers. Hier kunnen dus 4 personen overnachten. Huisje "Center Parcs De Huttenheugte" beschikt over WiFi zodat jij vrienden en familie op de hoogte kunt houden van jouw vakantie avonturen in Dalen. Dankzij de sterke verbinding, kun jij leuke vakantiefoto's naar de thuisblijvers sturen. Er is ook parkeermogelijkheid bij het vakantieverblijf. Na een lange dag kunnen jij en jouw reisgezelschap gezellig voor de open haard gaan zitten. Hier kunnen jullie plannen maken voor de volgende dag, terwijl jullie opwarmen. Voor verkoeling neem je een duik in het heerlijke zwembad van dit vakantiehuis. Samen kunnen jullie gezellig televisie kijken. Dit vakantieverblijf heeft een mooie keuken met voorzieningen die je van thuis gewend bent. Zo heb je een eigen magnetron en vaatwasser.
Kijk snel op onze eigen website indien je meer wilt weten over de juiste prijzen, bezetting en faciliteiten van huisje "Center Parcs De Huttenheugte" in Dalen. Ook heb je daar de mogelijkheid om het verblijf te boeken.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Vakantiewoning
- Max. 4 personen
- 2 slaapkamers
- Adres: 7751 SH
Faciliteiten
- Bad
- Magnetron
- Open haard
- Parkeer mogelijkheid
- Televisie
- Vaatwasser
- WiFi
- Zwembad
- Huisdieren toegestaan
tot
€ 2033,=
Beschikbaarheid & prijzen
Klik in de kalender op de aanvang- en vertrekdatum
VrijOp aanvraagBezetWisseldagNiet helemaal het huisje waar u naar op zoek was? Andere websitebezoekers die in Center Parcs De Huttenheugte geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Eigenaar
Beheerd door Interhome.nl
Lid sinds 25 augustus 2015
Spreekt:
Welkom op de presentatie van ons vakantiehuis op Holland-vakantiehuis.nl.
Ik hoop dat u na het bekijken van de foto's en de omschrijving een goed beeld hebt gekregen van ons prachtige vakantiehuis.
Om u nog sneller en beter van dienst te kunnen zijn hebben wij besloten de verhuur uit handen te geven.
Klik daarom op onderstaande knop om ons huis direct bij ons verhuurkantoor te boeken.
Prijsopgave/Reserveren
1. Klik in de kalender op de datum van aanvang van uw vakantie.
2. Klik in de kalender op de einddatum van uw vakantie.
3. Stel uw vraag.