4 vakantiehuizen in Asten gevonden

In de landelijke omgeving van Asten kun je genieten van een rustige vakantie. Te midden van de weilanden, bossen en het natuurgebied de Peel kun je hier mooie fiets- en wandeltochten maken. Het plaatsje Asten staat bekend om het maken van klokken. Een bezoekje aan Museum Klok en Peel mag dan ook niet ontbreken. Vanuit je vakantiehuis bereik je zo het centrum van het dorp waar je kennis kunt maken met de Brabantse gezelligheid. Je kunt plaatsnemen bij de vele terrassen, cafés en eetgelegenheden. Tijdens een fietstocht door de omgeving kom je nog vele molens tegen. Sommige molens kun je ook van binnen bekijken.

Verfijn uw zoekresultaat
Bestemming Wis filter

Plaats Wis filter
Type verblijf Wis filter
Personen Wis filter
Slaapkamers Wis filter
Faciliteiten Wis filter
Toon alle
Rubriek Wis filter
Verblijfsduur Wis filter
Aankomst Wis filter
Vanaf
€880
per week
A

't Wooldje

VakantiewoningDe PeelAsten

Max. 12 personen
6 slaapkamers
Vanaf
€160
per week
B

Natuurhuisje in Asten

VakantiewoningDe PeelAsten

Max. 4 personen
2 slaapkamers
Vanaf
€128
per week
C

Natuurhuisje in Asten

VakantiewoningDe PeelAsten

Max. 2 personen
1 slaapkamer
Vanaf
€1732
per week
D

't Woold

VakantiewoningDe PeelAsten

Max. 26 personen
9 slaapkamers
Niets kunnen vinden?
vanaf
¤65
Meer info

Niets kunnen vinden?

Vakantiehuisje op vakantiepark.

Heeft u niets kunnen vinden? Geen probleem. Op onze vakantieparken in Noord-Brabant is nog volop ruimte! Met comfortabele bungalows en luxe villa's direct aan het water of in het bos. En niet duur!

1-4 van de 4 resultaten

Vakantiehuizen met hoge kortingen?

Meld je dan nu aan voor onze nieuwsbrief!

Uw voordelen bij het gebruik van cookies

Cookies zijn kleine tekstbestanden die inzicht geven in surfgedrag, zodat duidelijk wordt hoe Holland-vakantiehuis.nl ook in de toekomst zo goed mogelijk kan blijven functioneren. Dankzij cookies krijgt u bijv. relevante advertenties te zien. Daarnaast gebruiken wij analytische cookies voor het meten van bezoekersaantallen, meten we de tijd dat mensen op onze website zijn maar krijgen we ook inzicht in hoe de bezoekers onze sites gebruiken. Die inzichten verwerken wij weer in verbetering van de website. Advertising cookies houden bij hoe vaak content is bekeken en voorkomen dat u te vaak de zelfde advertentie ziet.

Cookies worden op uw eigen computer bewaard en onthouden o.a. instellingen en voorkeuren. Ze zijn altijd anoniem en bewaren dus nooit uw naam, adres, leeftijd of andere persoonlijke gegevens. U kunt cookies altijd verwijderen.

Holland-vakantiehuis.nl maakt gebruik van cookies om de site goed te laten functioneren en om het bezoek aan onze websites zo aangenaam mogelijk te maken. Voor meer informatie zie ons cookiebeleid. Door gebruik te maken van onze websites of door hiernaast op 'Akkoord' te drukken gaat u akkoord met het gebruik van cookies.