Chalet - Resort Poort van Zeeland 6
Zuid-Holland • Voorne Putten/Hoekse waard • Hellevoetsluis

Deze accommodatie in Hellevoetsluis beschikt over 3 slaapkamers. Hier kunnen dus 6 personen overnachten. Huisdieren zijn toegestaan in deze vakantieaccommodatie in Hellevoetsluis. Jullie hond is dus van harte welkom! Wil jij tijdens de vakantie e-mails lezen, op de hoogte blijven van het nieuws of gewoon social media checken? Chalet "Resort Poort van Zeeland 6" beschikt over WiFi, zodat jij niks hoeft te missen. Er is ook parkeermogelijkheid bij het vakantieverblijf. De woonkamer is van alle gemakken voorzien. Je kunt hier bijvoorbeeld televisie kijken. De moderne keuken is voorzien van een magnetron en vaatwasser. De tuin van deze accommodatie heeft een terras met tuinset. Er is niets heerlijker dan in het zonnetje te ontbijten.
Voor de juiste faciliteiten, bezetting en prijzen verwijzen we je graag door naar onze website. Hier kan je nog meer informatie vinden over chalet "Resort Poort van Zeeland 6" in Hellevoetsluis. Ook heb je op die website de mogelijkheid om het vakantieverblijf te boeken.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Chalet
- Max. 6 personen
- 3 slaapkamers
- Adres: Hellevoetsluis
Faciliteiten
- Douche
- Huisdieren toegestaan
- Magnetron
- Parkeer mogelijkheid
- Televisie
- Terras met tuinset
- Vaatwasser
- WiFi
- Roken toegestaan
tot
€ 2113,=
Beschikbaarheid & prijzen
Klik in de kalender op de aanvang- en vertrekdatum
Vrij Op aanvraag Bezet WisseldagNiet helemaal het huisje waar u naar op zoek was?
Andere websitebezoekers die in Resort Poort van Zeeland 6 geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Eigenaar
Beheerd door Belvilla LSR
Lid sinds 20 januari 2015
Spreekt:
Welkom op de presentatie van ons vakantiehuis op Holland-vakantiehuis.nl.
Ik hoop dat u na het bekijken van de foto's en de omschrijving een goed beeld hebt gekregen van ons prachtige vakantiehuis.
Om u nog sneller en beter van dienst te kunnen zijn hebben wij besloten de verhuur uit handen te geven.
Klik daarom op onderstaande knop om ons huis direct bij ons verhuurkantoor te boeken.
Prijsopgave/Reserveren
1. Klik in de kalender op de datum van aanvang van uw vakantie.
2. Klik in de kalender op de einddatum van uw vakantie.
3. Stel uw vraag.