Bed and breakfast - B&B Slaap Lekker

Eigenaar

Goswin de Boer

Lid sinds 4 mei 2025

Hé hoi, Goswin en Marijke hier. Wat leuk dat je onze vakantiewoning bekijkt! Wij wonen met onze drie kinderen in het prachige Dokkum. We zijn beide werkzaam in het onderwijs. Marijke runt daarnaast nog een bedrijf als coach en trainer in lifestyle en gezondheid. Haar expertise is slaapcoaching.

De B&B zou eerst een mantelzorgwoning worden. Compleet met douche, keuken en een eigen voordeur. Helaas zijn de dingen anders gelopen. Maar toen ontstond het plan van ús eigen Bêd en Brochje.

Ietwat gespannen verwelkomden we in 2020 onze eerste gasten. Hoe zou dat zijn, andere mensen op ons erf? We kunnen niet anders zeggen dan dat het één van de leukste dingen is om te doen!

Zoveel ontmoetingen, zoveel verhalen, zoveel herkenning en verbinding met mensen uit de hele wereld. Zien we jou binnenkort ook?


Spreekt: Nederlands English Deutsch français español

Bekijk contactgegevens

Stuur een e-mail

Stel uw vraag

Ga naar stap 2

Prijsopgave/Reserveren

Vanaf € 238,= per 2 nachten

Direct reserveren

Direct reserveren

Bellen

Bericht

Website

Nieuws over onze bed and breakfast?

Meld je aan voor de nieuwsbrief van dit verblijf