Vakantiewoning - Buitenhof Domburg 11
Zeeland • Walcheren • Domburg

Dit is een vakantieverblijf met 3 slaapkamers. In totaal kunnen hier 6 personen blijven slapen. Huisdieren zijn toegestaan bij dit verblijf in Domburg. De hond hoeft dus niet naar een pension, maar kan met jullie mee op vakantie. We kunnen tegenwoordig bijna niet meer zonder WiFi tijdens de vakantie. Vakantiewoning "Buitenhof Domburg 11" beschikt daarom uiteraard over WiFi. Op warme zomerdagen kun je heerlijk zwemmen in het prachtige ruime zwembad. Maak gerust gebruik van de moderne televisie. Deze staat in de woonkamer. Er is ook een keuken waar je elke dag een ontbijtje, lunch of diner kunt klaarmaken. Je kunt gebruik maken van de magnetron en vaatwasser. De tuin van deze accommodatie heeft een terras met tuinset. Er is niets heerlijker dan in het zonnetje te ontbijten.
Voor de juiste faciliteiten, bezetting en prijzen verwijzen we je graag door naar onze website. Hier kan je nog meer informatie vinden over huisje "Buitenhof Domburg 11" in Domburg. Ook heb je op die website de mogelijkheid om het vakantieverblijf te boeken.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Vakantiewoning
- Max. 6 personen
- 3 slaapkamers
- Adres: Domburg
Faciliteiten
- Bad
- Douche
- Huisdieren toegestaan
- Magnetron
- Televisie
- Terras met tuinset
- Vaatwasser
- WiFi
- Zwembad
- Roken toegestaan
tot
€ 3131,=
Beschikbaarheid & prijzen
Klik in de kalender op de aanvang- en vertrekdatum
VrijOp aanvraagBezetWisseldagNiet helemaal het huisje waar u naar op zoek was? Andere websitebezoekers die in Buitenhof Domburg 11 geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Eigenaar
Beheerd door Belvilla LSR
Lid sinds 20 januari 2015
Spreekt:
Welkom op de presentatie van ons vakantiehuis op Holland-vakantiehuis.nl.
Ik hoop dat u na het bekijken van de foto's en de omschrijving een goed beeld hebt gekregen van ons prachtige vakantiehuis.
Om u nog sneller en beter van dienst te kunnen zijn hebben wij besloten de verhuur uit handen te geven.
Klik daarom op onderstaande knop om ons huis direct bij ons verhuurkantoor te boeken.
Prijsopgave/Reserveren
1. Klik in de kalender op de datum van aanvang van uw vakantie.
2. Klik in de kalender op de einddatum van uw vakantie.
3. Stel uw vraag.