Vakantiewoning - Lamsoor 93 | Veerse Wende
Zeeland • Walcheren • Arnemuiden
Vakantiewoning - Lamsoor 93 | Veerse Wende - Zeeland
Vakantiewoning - Lamsoor 93 | Veerse Wende - Zeeland
Luxe en comfort staan voorop bij de appartementen van de Veerse Wende. De unieke locatie aan het Veerse Meer, de eigen jachthaven en de exclusiviteit van deze appartementen maken deze plek tot de perfecte basis voor een vakantie in Zeeland. Neem daarbij het adembenemende uitzicht en u wilt nooit meer naar huis!
Dit appartement is ingericht voor 4 personen en gelegen op de derde etage van het complex. De entree geeft toegang tot twee ruime slaapkamers en een luxe badkamer. De slaapkamers zijn uitgerust met elk een tweepersoonsbed en flatscreen tv. Vanuit de masterbedroom heeft u een adembenemend uitzicht over het Veerse Meer. Bij aankomst zorgen wij dat de bedden fris voor u zijn opgemaakt en dat er handdoeken aanwezig zijn. De grote luxe badkamer is uitgerust met een inloop regendouche en wastafel. In de hal is een apart gastentoilet.
De lichte en sfeervol ingerichte woonkamer heeft een comfortabele zithoek en een Smart TV met buitenlandpakket. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het ruime balkon (of terras) waar u de hele dag kunt genieten van een adembenemend uitzicht over het uitgestrekte Veerse Meer. Tot in de late uurtjes varen de bootjes hier voorbij, terwijl u geniet van een goed glas wijn.
De ruime luxe ingerichte keuken is voorzien van inbouwapparatuur zoals een wijnklimaatkast, vaatwasser, combi-oven, inductiekookplaat, Quooker en koelkast met vriesvak. Voor de echte koffieliefhebber is er een Nespresso koffiemachine aanwezig. Aan de sfeervolle eettafel geniet u van avonden lang tafelen met uw hele gezelschap.
In de inpandige berging is een wasdroogcombinatie aanwezig.
Uw huisdier is in dit appartement van harte welkom!
Het appartement heeft een privé parkeerplaats. Op de eigen ligplaats in de jachthaven (Lengte: max. 8 meter. Diepgang: max. 2 - 2,5 meter) kunt u uw eigen boot afmeren bij uw appartement en op ieder gewenst moment het Veerse Meer op varen voor een dagtocht naar Middelburg of het pittoreske Veere. Uw fietsen kunt u stallen in de buitenberging.
De appartementen van De Veerse Wende zijn gelegen op het mooiste plekje, in de bocht (De Wende), aan het Veerse Meer.
Oppervlakte balkon: 14 m2
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Vakantiewoning
- Max. 4 personen
- 2 slaapkamers
- Adres: Arnemuiden
Faciliteiten
- Huisdieren toegestaan
- Kindvriendelijk
- WiFi
- Roken toegestaan
tot
€ 2.042,70
Beschikbaarheid & prijzen
Klik in de kalender op de aanvang- en vertrekdatum
Vrij Op aanvraag Bezet WisseldagGastenboek
Locatie
Niet helemaal het huisje waar u naar op zoek was?
Andere websitebezoekers die in Lamsoor 93 | Veerse Wende geïntresseerd zijn, bekeken ook: