Vakantiewoning - Lamsoor 37 | Veerse Wende
Zeeland • Walcheren • Arnemuiden
Vakantiewoning - Lamsoor 37 | Veerse Wende - Zeeland
Vakantiewoning - Lamsoor 37 | Veerse Wende - Zeeland
Luxe en comfort staan voorop bij de appartementen van de Veerse Wende. De unieke locatie aan het Veerse Meer, de eigen jachthaven en de exclusiviteit van deze appartementen maken deze plek tot de perfecte basis voor een vakantie in Zeeland. Neem daarbij het adembenemende uitzicht en u wilt nooit meer naar huis!
Dit appartement is ingericht voor 4 personen en gelegen op de begane grond van het complex. De entree geeft toegang tot twee ruime slaapkamers met badkamer ensuite. De slaapkamers zijn uitgerust met elk een tweepersoonsbed. Daarnaast is er een kinderbedje én een opklapbed aanwezig. Bij aankomst zorgen wij dat de bedden fris voor u zijn opgemaakt en dat er handdoeken aanwezig zijn. De badkamers zijn uitgerust met een inloop regendouche en wastafel. In de hal is een apart toilet.
De lichte en sfeervol ingerichte woonkamer heeft een comfortabele zithoek en een Smart TV met buitenlandpakket. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het gezellige terras waar u de hele dag kunt genieten van een adembenemend uitzicht over het uitgestrekte Veerse Meer. Tot in de late uurtjes varen de bootjes hier voorbij, terwijl u geniet van een glas wijn.
De ruime luxe ingerichte keuken is voorzien van inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, combi-oven, inductiekookplaat en koelkast met vriesvak. Voor de echte koffieliefhebber is er een Nespresso koffiemachine aanwezig. Aan de sfeervolle eettafel geniet u van avonden lang tafelen met uw hele gezelschap. In de berging heeft u de beschikking over een wasmachine en wasdroger.
Uw huisdier is in dit appartement van harte welkom!
Het appartement heeft een privé parkeerplaats. Tevens is er een eigen ligplaats in de jachthaven (Lengte: max. 8 meter. Diepgang: max. 2 - 2,5 meter) zodat u uw boot kunt afmeren bij uw appartement en op ieder gewenst moment het Veerse Meer op kunt varen voor een dagtocht naar Middelburg of het pittoreske Veere.
De appartementen van De Veerse Wende zijn gelegen op het mooiste plekje, in de bocht (De Wende), aan het Veerse Meer.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Vakantiewoning
- Max. 4 personen
- 2 slaapkamers
- Adres: Lamsoor 37
Faciliteiten
- Aanlegsteiger boot
- Apart toilet
- Fietsenberging
- Huisdieren toegestaan
- Koelkast
- Magnetron
- Parkeer mogelijkheid
- Televisie
- Terras met tuinset
- Vriesvak - vriezer
- Wasdroger
- Wasmachine
- WiFi
- Roken toegestaan
Huurtarieven
Bijkomende kosten
Handdoekenpakket : € 5,= Per persoon
Betalen bij boeking | Verplicht
Opgemaakte bedden incl. bedlinnen : € 10,= Per persoon
Betalen bij boeking | Verplicht
Reserveringskosten : € 43,= Per verblijf
Betalen bij boeking | Verplicht
Gemeentelijke lasten : € 1,90 Per persoon per nacht
Betalen bij boeking | Verplicht
Schoonmaak & Servicekosten : € 195,= Per verblijf
Betalen bij boeking | Verplicht
Huisdieren : € 8,50 Per persoon per nacht
Betalen bij boeking | Verplicht
Bijdrage touroperator commissie : 11.50 % Per verblijf
Betalen bij boeking | Verplicht
Verrekening bijdrage touroperator commissie : -11.50 % Per verblijf
Betalen bij boeking | Verplicht
Inbegrepen in huursom: eindschoonmaak, opgemaakte bedden en luxe badlinnen per persoon : € 0,= Per verblijf
Betalen bij boeking | Verplicht
Gastenboek
Paul G.
"7 nachten"
Frits V.
"5 nachten"
Ria S.
"7 nachten"
De rustige ligging is zeker een pre.
Sonja B.
"7 nachten"
Der Ausblick auf das Veerse Meer war grandios. Durch den dazugehörigen Bootsanleger, hatten wir die Möglichkeit jederzeit unkompliziert los zu segeln.
Die Umgebung war sehr ruhig. Ein Besuch im benachbarten Fletscher war auch sehr entspannend.
Carina V.
"4 nachten"
Top keukenmateriaal en serviesgoed.
Spijtig dat restaurant niet toegankelijk is voor hondjes. Wij hadden er graag gaan ontbijten en dineren.
Sabine W.
"5 nachten"
Jolanta S.
"3 nachten"
Wir kommen wieder.
<span class="gl-nav-pages">1 .. 5</span> van 7 recensies
Laat ook een recensie achter in ons gastenboek!
Ga naar stap 2 Plaats recensie
Locatie
Niet helemaal het huisje waar u naar op zoek was?
Andere websitebezoekers die in Lamsoor 37 | Veerse Wende geïntresseerd zijn, bekeken ook: