Bungalow - Waterlijn 05 | De Groote Duynen
Zeeland • Noord-Beveland • Kamperland
Bungalow - Waterlijn 05 | De Groote Duynen - Zeeland
Bungalow - Waterlijn 05 | De Groote Duynen - Zeeland
De sfeervolle woonkamer is heerlijk licht en door de glazen pui over de volle breedte van de living (floor to ceiling windows) kunt u genieten van de befaamde Zeeuwse luchten en zonsondergangen. Met de dubbele tuindeuren kunt u de woonkamer optimaal met de tuin verbinden. Naast een grote eettafel is er een royale zithoek met flatscreen TV met buitenlandpakket, soundbar en een sfeervolle gashaard. De luxe, open keuken is volledig uitgerust met moderne kwaliteitsapparatuur zoals een combi magnetron, vaatwasser en een Nespresso machine.
De villa beschikt over drie ruime slaapkamers, waarvan 1 slaapkamer met televisie met buitenlandpakket en badkamer ensuite. Eén badkamer is uitgerust met een inloopdouche, dubbele wastafel en toilet. De tweede badkamer met douche en dubbele wastafel. In de hal is er tevens een apart gastentoilet.
Als u de tuindeuren in de woonkamer opent naar het heerlijke, royale terras met glazen windscherm kunt u direct van het buitenleven genieten. U vindt hier een grote eettafel en twee comfortabele ligbedden.
De royale tuin grenst aan een waterpartij en wordt omringd door glooiingen, helmgras en duinstruweel. U kunt hier heerlijk relaxen of wat dacht u van ontbijten op de vlonder aan het water?
De vakantievilla beschikt over een inpandige berging met een wasmachine, droger en extra vriezer.
Er is parkeergelegenheid voor twee auto’s per villa. Ook is er een elektrische laadpaal*, alleen te gebruiken met een pas en tegen betaling.
In elke villa is standaard 1 kinderbedje en 1 kinderstoel aanwezig.
In deze vakantievilla is uw huisdier van harte welkom.
*Voor het gebruik van de laadpaal dient u een laadpas te gebruiken. Bij de receptie kunt u tegen betaling een laadpas lenen (let op, afhankelijk van beschikbaarheid).
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Bungalow
- Max. 6 personen
- 3 slaapkamers
- Adres: Duinvallei 5
Faciliteiten
- Apart toilet
- Fietsenberging
- Huisdieren toegestaan
- Magnetron
- Parkeer mogelijkheid
- Televisie
- Terras met tuinset
- Vaatwasser
- Vriesvak - vriezer
- Wasdroger
- Wasmachine
- WiFi
- Roken toegestaan
Huurtarieven
Bijkomende kosten
Gemeentelijke lasten : € 1,90 Per persoon per nacht
Betalen bij boeking | Verplicht
Opgemaakte bedden : € 90,= Per verblijf
Betalen bij boeking | Verplicht
Huisdierentoeslag : € 8,50 Per persoon per nacht
Betalen bij boeking | Verplicht
Reserveringskosten : € 43,= Per verblijf
Betalen bij boeking | Verplicht
Inbegrepen in huursom: eindschoonmaak, opgemaakte bedden en luxe badlinnen : € 0,= Per verblijf
Betalen bij boeking | Verplicht
Handdoeken : € 45,= Per verblijf
Betalen bij boeking | Verplicht
Schoonmaak & Servicekosten : € 290,= Per verblijf
Betalen bij boeking | Verplicht
Gastenboek
Locatie
Niet helemaal het huisje waar u naar op zoek was?
Andere websitebezoekers die in Waterlijn 05 | De Groote Duynen geïntresseerd zijn, bekeken ook: