Vakantiewoning - Bloem en Bos
Waddeneilanden • Texel • Den Burg

Samen in een accommodatie verblijven is enorm gezellig. Groepsappartement "Bloem en Bos" heeft 2 slaapkamers en biedt slaapplaatsen voor 36 personen. Deze groepsaccommodatie in Den Burg is een heerlijke plek om tijd door te brengen met je vrienden of familie. Een groot huis waar je samen heerlijk tot rust kunt komen of juist actief bezig kunt gaan, nieuwe energie op doen, koken en weer eens écht tijd voor elkaar hebben. De woonkamer is van alle gemakken voorzien. Je kunt hier bijvoorbeeld televisie kijken. Het is ook mogelijk om een film van thuis mee te nemen en af te spelen met de DVD speler. Je beschikt over een eigen terras met tuinset. Hier kun je in de avonden gezellig zitten met een drankje.
Wil je weten wat groepsverblijf "Bloem en Bos" in Den Burg nu precies kost in een bepaalde periode kijk dan snel op onze website. Hier kan je ook nog even alle faciliteiten checken en kan je indien gewenst de accommodatie online gaan boeken.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Vakantiewoning
- Max. 36 personen
- 2 slaapkamers
- Adres: Den Burg
Faciliteiten
- DVD speler
- Televisie
- Terras met tuinset
Niet helemaal het huisje waar u naar op zoek was? Andere websitebezoekers die in Bloem en Bos geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Eigenaar
Beheerd door Texel.net
Lid sinds 23 oktober 2014
Spreekt:
Welkom op de presentatie van ons vakantiehuis op Holland-vakantiehuis.nl.
Ik hoop dat u na het bekijken van de foto's en de omschrijving een goed beeld hebt gekregen van ons prachtige vakantiehuis.
Om u nog sneller en beter van dienst te kunnen zijn hebben wij besloten de verhuur uit handen te geven.
Klik daarom op onderstaande knop om ons huis direct bij ons verhuurkantoor te boeken.