Vakantiewoning - Landleven Villa 170m2 73
Waddeneilanden • Texel • De Koog
Vakantiewoning - Landleven Villa 170m2 73 - Waddeneilanden
Vakantiewoning - Landleven Villa 170m2 73 - Waddeneilanden
Deze ruime luxe wellness villa’s 73, 75, 77 en 79 aan de rand van de heide en omgeven door paarden geven u een echt vakantie gevoel. Met een totaaloppervlakte van 170m2 en tuin heeft u genoeg ruimte voor een vakantie met veel rust en privacy. In deze villa voelt u zich direct thuis op het indrukwekkende eiland Texel. Een 7e persoon onder de 12 jaar is tegen betaling als extra persoon toegestaan.
Benedenverdieping met serre en woonkeuken
Via de hal met toilet en berging komt u deze luxe villa binnen om vervolgens door te lopen naar de gezellige ingerichte woonkamer met flatscreen TV met digitale kabel, radio en Blu-ray DVD/CD speler en een oppervlakte van 55m2. De woonkamer is luxe en sfeervol ingericht met een gassfeerhaard en u kunt er heerlijk tot rust komen na een lange wandeling op het strand of door het prachtige landschap van Texel. Vanuit de serre geniet u van de ruimte om u heen.
De luxe open keuken is volledig ingericht en van alle gemakken voorzien zoals een grillbakoven, magnetron, koelkast met vriesvakje, afwasmachine, koffiezetter, Nespresso, broodrooster, citruspers, staafmixer en waterkoker. De perfecte plek om een heerlijke maaltijd te bereiden voor u en uw gezin.
Ook in de slaapkamer kunt u genieten van de luxe van deze villa. Op de begane grond vindt u de eerste van de drie slaapkamers. Deze slaapkamer is luxe ingericht met 2x 1 persoons boxspringbedden en flatscreen TV met aangrenzend een luxe badkamer met 2 persoons stoomcabine, whirlpool, 2e toilet, badkamermeubel en föhn. Een heerlijke plek om na een lange dag goed uit te rusten om vervolgens verder te genieten van uw vakantie.
Berging met wasmachine, wasdroger, strijkbout, strijkplank en stofzuiger.
Bovenverdieping met Finse sauna en Sunshower
Op de bovenverdieping van deze luxe villa vindt u twee slaapkamers met elk 2x 1 persoons boxspringbedden en een eigen flatscreen TV. Daarnaast is er een bedstee met een boxpspring bed van 1.80 lang voor een kind onder de 12 jaar. Ook heeft een van de twee slaapkamers een groot balkon om te genieten van het prachtige Texelse uitzicht.
De badkamer op de bovenverdieping is een oase van wellness en kunt u genieten in de Finse sauna of even opfrissen na een dag op het strand in de inloop douche met Sunshower. De Sunshower geeft een veilige, gezonde dosis UV-licht voor vitamine D voor meer energie en een gezonde kleur en infrarood licht ontspant, stimuleert de bloedsomloop en verlicht pijn. U gebruikt Sunshower terwijl u doucht. Ook is de badkamer uitgerust met een derde toilet en een badkamermeubel.
Genieten van de Texelse kust
De 6 persoons luxe villa op vakantiepark Landleven is de ideale plek om uw vakantie door te brengen. U komt helemaal tot rust in deze luxe vakantievilla. Na een lange wandeling door de duinen of een heerlijke dag op het strand komt u helemaal thuis in de luxe villa met heerlijke wellness faciliteiten.
Voor de kleintjes is de kleine speelgelegenheid met trampoline de plek om lekker buiten te spelen.
Het terras van de villa is voorzien van tuinmeubilair en kunt u heerlijk genieten van de zon of in de zomer lekker buiten te eten.
De villa met een totaaloppervlakte van 170m2 heeft een eigen glasvezel Wi-Fi verbinding (100/1000 Mbps) en is gratis te gebruiken.
Op de centrale parkeerplaats zijn 2 oplaadpunten voor elektrische auto’s van elk (22kw).
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Vakantiewoning
- Max. 6 personen
- 3 slaapkamers
- Adres: Mienterglop 73-79
Faciliteiten
- Huisdieren toegestaan
Huurtarieven
Bijkomende kosten
Hond : € 6,= Per persoon per nacht
Betalen bij boeking | Verplicht
Borg : € 0,= Per verblijf
Betalen bij boeking | Verplicht
Bedlinnen : € 11,= Per persoon
Betalen bij boeking | Verplicht
Toeslag schoonmaakkosten huisdier : € 10,= Naar verbruik
Betalen bij boeking | Verplicht
Schoonmaakkosten en Servicekosten : € 125,= Per verblijf
Betalen bij boeking | Verplicht
Toeristenbelasting : € 2,60 Per persoon per nacht
Betalen bij boeking | Verplicht
Gastenboek
Locatie
Niet helemaal het huisje waar u naar op zoek was?
Andere websitebezoekers die in Landleven Villa 170m2 73 geïntresseerd zijn, bekeken ook: