Vakantiewoning - de Zeelberg
Noord Brabant • Kempen • Valkenswaard

Deze accommodatie in Valkenswaard beschikt over 2 slaapkamers. Hier kunnen dus 4 personen overnachten. Wil jij jouw trouwe viervoeter meenemen op vakantie naar Valkenswaard? Dat kan! Huisdieren zijn toegestaan. Vakantiehuisje "de Zeelberg" beschikt over WiFi zodat jij vrienden en familie op de hoogte kunt houden van jouw vakantie avonturen in Valkenswaard. Dankzij de sterke verbinding, kun jij leuke vakantiefoto's naar de thuisblijvers sturen. Het fijne aan deze accommodatie is dat er parkeermogelijkheid is. De auto kun je dus gewoon bij de accommodatie parkeren. Je hoeft je nergens druk over te maken als je met kinderen op vakantie gaat. Er staat zelfs een kinderbedje en kinderstoel klaar. Maak gerust gebruik van de moderne televisie. Deze staat in de woonkamer. Dit vakantieverblijf heeft een mooie keuken met voorzieningen die je van thuis gewend bent. Zo heb je een eigen vaatwasser, koelkast en vriesvak/vriezer. Je beschikt over een eigen terras met tuinset. Hier kun je in de avonden gezellig zitten met een drankje.
Wil je weten wat vakantiewoning "de Zeelberg" in Valkenswaard nu precies kost in een bepaalde periode kijk dan snel op onze website. Hier kan je ook nog even alle faciliteiten checken en kan je indien gewenst de accommodatie online gaan boeken.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Vakantiewoning
- Max. 4 personen
- 2 slaapkamers
- Adres: Valkenswaard
Faciliteiten
- Douche
- Huisdieren toegestaan
- Kinderbedje
- Kinderstoel
- Koelkast
- Parkeer mogelijkheid
- Televisie
- Terras met tuinset
- Vaatwasser
- Verwarming via kachels
- Vriesvak - vriezer
- WiFi
tot
€ 1137,=
Beschikbaarheid & prijzen
Klik in de kalender op de aanvang- en vertrekdatum
VrijOp aanvraagBezetWisseldagNiet helemaal het huisje waar u naar op zoek was? Andere websitebezoekers die in de Zeelberg geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Eigenaar
Beheerd door Belvilla LSR
Lid sinds 20 januari 2015
Spreekt:
Welkom op de presentatie van ons vakantiehuis op Holland-vakantiehuis.nl.
Ik hoop dat u na het bekijken van de foto's en de omschrijving een goed beeld hebt gekregen van ons prachtige vakantiehuis.
Om u nog sneller en beter van dienst te kunnen zijn hebben wij besloten de verhuur uit handen te geven.
Klik daarom op onderstaande knop om ons huis direct bij ons verhuurkantoor te boeken.
Prijsopgave/Reserveren
1. Klik in de kalender op de datum van aanvang van uw vakantie.
2. Klik in de kalender op de einddatum van uw vakantie.
3. Stel uw vraag.