Appartement - Aan de mergelgrot
Limburg • Zuid Limburg • Valkenburg a.d. Geul

Ons appartement is 50m2 groot, heeft een eigen keuken, living, aparte slaapkamer met een kingsize auping bed, daarnaast een ruime badkamer met inloopdouche, toilet en wasmachine. Buiten is een klein zitje gerealiseerd.
Verblijf
- Appartement
- Max. 2 personen
- 1 slaapkamer
- Adres: Cauberg 10a
Faciliteiten
- Centrale verwarming
- Contactloos verblijf
- Douche
- Fietsenberging
- Koelkast
- Televisie
- Terras met tuinset
- Vaatwasser
- Wasmachine
- WiFi
Informatie omgeving
- Bar
- Bos
- Fietsenverhuur
- Gelegen in de stad
- Gelegen in het dorp
- Golfbaan
- Landelijke omgeving
- Manege
- Openlucht zwembad
- Overdekt zwembad
- Restaurant
- Sauna
- Solarium
- Speelvoorzieningen
- Sportvoorzieningen
- Supermarkt dichtbij
- Tennisbanen
- Uitgaansgelegenheden
- Visvoorzieningen
Huurtarieven
Periode | Minimum prijs | Wekelijks | Midweek | Weekend | Per nacht |
1 mei 2025 - 1 okt 2025 3 nachten min. verblijf Wisseldagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag |
€ 477,= voor 3 nachten |
€ 159,= voor 1 nacht |
|||
14 nov 2025 - 4 jan 2026 3 nachten min. verblijf Wisseldagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag |
€ 507,= voor 3 nachten |
€ 169,= voor 1 nacht |
Bijkomende kosten
Eindschoonmaak : € 50,= Per verblijf
Betalen bij boeking | Verplicht
Toeristenbelasting : € 2,50 Per persoon per nacht
Ter plaatse betalen | Verplicht
Gastenboek

Linda
"Geweldige locatie"
Geplaatst in september 2024 voor een verblijf in augustus 2024
De locatie is echt geweldig. Je waant je midden in Valkenburg, maar toch kun je heerlijk rustig slapen. Echt een aanrader

Gerlien
"Modern appartement vlak bij centrum"
Geplaatst in augustus 2024 voor een verblijf in juli 2024
Er stond 300m vanaf het centrum. Maar voor ons gevoel was het 50m. Het poortje door en je zat al in het horecagebied. 's Morgensvroeg kon je heerlijk op het terras ontbijten en deze was ook heel geschikt voor het laatste afzakkertje. In de keuken was alles aanwezig. Alhoewel we er niet hebben gekookt kon je zien dat aan alles was gedacht. Het appartement is een aanrader.
Er was geen slaapkamerdeur en vanuit de slaapkamer stond je in de douce/wc. Voor de wc was dat soms wat vervelend
Er was geen slaapkamerdeur en vanuit de slaapkamer stond je in de douce/wc. Voor de wc was dat soms wat vervelend

Henrico
"in één woord perfect"
Geplaatst in augustus 2024 voor een verblijf in juli 2024
Het Appartement is van alle gemakken voorzien & schoon. De locatie is perfect met alles wat je nodig hebt op loopafstand. We waardeerden het erg dat Sandra nog even belde om te vragen of alles naar wens was.

Riette
"Een fijn, ruim appartement "
Geplaatst in augustus 2024 voor een verblijf in juli 2024
Een fijn, ruim appartement dat van alle gemakken voorzien was op een top locatie dichtbij restaurants en de grotten!
De ruimte was heerlijk, fijn dat er een keuken met koelkast was, het bed was goed en de douche was fijn! Daarnaast was het gelegen dichtbij het centrum en de grotten dus alle activiteiten waren op loopafstand!
De ruimte was heerlijk, fijn dat er een keuken met koelkast was, het bed was goed en de douche was fijn! Daarnaast was het gelegen dichtbij het centrum en de grotten dus alle activiteiten waren op loopafstand!
Laat ook een recensie achter in ons gastenboek!
Ga naar stap 2 Plaats recensie
Niet helemaal het huisje waar u naar op zoek was?
Andere websitebezoekers die in Aan de mergelgrot geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Bellen
Bericht