Vakantiewoning - Gouden Reaal
Waddeneilanden • Texel • Oudeschild

In deze accommodatie kunnen 2 personen overnachten. De woonkamer is van alle gemakken voorzien. Je kunt hier bijvoorbeeld televisie kijken. Het is ook mogelijk om een film van thuis mee te nemen en af te spelen met de DVD speler. Er is ook een keuken waar je elke dag een ontbijtje, lunch of diner kunt klaarmaken. Je kunt gebruik maken van de koelkast.
Kijk snel op onze eigen website indien je meer wilt weten over de juiste prijzen, bezetting en faciliteiten van vakantiehuisje "Gouden Reaal" in Oudeschild. Ook heb je daar de mogelijkheid om het verblijf te boeken.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Niet helemaal het huisje waar u naar op zoek was? Andere websitebezoekers die in Gouden Reaal geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Eigenaar
Beheerd door Texel.net
Lid sinds 23 oktober 2014
Spreekt:
Welkom op de presentatie van ons vakantiehuis op Holland-vakantiehuis.nl.
Ik hoop dat u na het bekijken van de foto's en de omschrijving een goed beeld hebt gekregen van ons prachtige vakantiehuis.
Om u nog sneller en beter van dienst te kunnen zijn hebben wij besloten de verhuur uit handen te geven.
Klik daarom op onderstaande knop om ons huis direct bij ons verhuurkantoor te boeken.