Bed and breakfast - Mare Nostrum Texel
Waddeneilanden • Texel • Oosterend

Samen in een accommodatie verblijven is enorm gezellig. Bed and breakfast "Mare Nostrum Texel" biedt slaapplaatsen voor 2 personen. Maak gerust gebruik van de moderne televisie en DVD speler. Deze staan in de woonkamer. Dit vakantieverblijf heeft een mooie keuken met voorzieningen die je van thuis gewend bent. Zo heb je een eigen koelkast.
Wil je weten wat bed and breakfast "Mare Nostrum Texel" in Oosterend nu precies kost in een bepaalde periode kijk dan snel op onze website. Hier kan je ook nog even alle faciliteiten checken en kan je indien gewenst de accommodatie online gaan boeken.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Bed and breakfast
- Max. 2 personen
- Adres: Oosterend
Faciliteiten
- Apart toilet
- Bad
- Douche
- DVD speler
- Koelkast
- Televisie
Niet helemaal het huisje waar u naar op zoek was? Andere websitebezoekers die in Mare Nostrum Texel geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Eigenaar
Beheerd door Texel.net
Lid sinds 23 oktober 2014
Spreekt:
Welkom op de presentatie van ons vakantiehuis op Holland-vakantiehuis.nl.
Ik hoop dat u na het bekijken van de foto's en de omschrijving een goed beeld hebt gekregen van ons prachtige vakantiehuis.
Om u nog sneller en beter van dienst te kunnen zijn hebben wij besloten de verhuur uit handen te geven.
Klik daarom op onderstaande knop om ons huis direct bij ons verhuurkantoor te boeken.