Vakantiewoning - Appartementen Bos en Duin
Waddeneilanden • Texel • Den Hoorn

Samen in een accommodatie verblijven is enorm gezellig. Huisje "Appartementen Bos en Duin" heeft 2 slaapkamers en biedt slaapplaatsen voor 4 personen. Maak gerust gebruik van de moderne televisie en DVD speler. Deze staan in de woonkamer. Er is ook een keuken waar je elke dag een ontbijtje, lunch of diner kunt klaarmaken. Je kunt gebruik maken van de magnetron en koelkast.
Kijk snel op onze eigen website indien je meer wilt weten over de juiste prijzen, bezetting en faciliteiten van vakantiehuisje "Appartementen Bos en Duin" in Den Hoorn. Ook heb je daar de mogelijkheid om het verblijf te boeken.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Vakantiewoning
- Max. 4 personen
- 2 slaapkamers
- Adres: Den Hoorn
Faciliteiten
- Douche
- DVD speler
- Koelkast
- Magnetron
- Televisie
Niet helemaal het huisje waar u naar op zoek was? Andere websitebezoekers die in Appartementen Bos en Duin geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Eigenaar
Beheerd door Texel.net
Lid sinds 23 oktober 2014
Spreekt:
Welkom op de presentatie van ons vakantiehuis op Holland-vakantiehuis.nl.
Ik hoop dat u na het bekijken van de foto's en de omschrijving een goed beeld hebt gekregen van ons prachtige vakantiehuis.
Om u nog sneller en beter van dienst te kunnen zijn hebben wij besloten de verhuur uit handen te geven.
Klik daarom op onderstaande knop om ons huis direct bij ons verhuurkantoor te boeken.