Vakantiewoning - Nieuwlanderweg 55
Waddeneilanden • Texel • De Waal

Deze accommodatie in De Waal beschikt over 3 slaapkamers. Hier kunnen dus 6 personen overnachten. De woonkamer is van alle gemakken voorzien. Je kunt hier bijvoorbeeld televisie kijken. Er is ook een keuken waar je elke dag een ontbijtje, lunch of diner kunt klaarmaken. Je kunt gebruik maken van de vaatwasser en koelkast. De tuin van deze accommodatie heeft een terras met tuinset. Er is niets heerlijker dan in het zonnetje te ontbijten.
Wil je weten wat vakantiewoning "Nieuwlanderweg 55" in De Waal nu precies kost in een bepaalde periode kijk dan snel op onze website. Hier kan je ook nog even alle faciliteiten checken en kan je indien gewenst de accommodatie online gaan boeken.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Vakantiewoning
- Max. 6 personen
- 3 slaapkamers
- Adres: De Waal
Faciliteiten
- Douche
- Koelkast
- Televisie
- Terras met tuinset
- Vaatwasser
Niet helemaal het huisje waar u naar op zoek was? Andere websitebezoekers die in Nieuwlanderweg 55 geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Eigenaar
Beheerd door Texel.net
Lid sinds 23 oktober 2014
Spreekt:
Welkom op de presentatie van ons vakantiehuis op Holland-vakantiehuis.nl.
Ik hoop dat u na het bekijken van de foto's en de omschrijving een goed beeld hebt gekregen van ons prachtige vakantiehuis.
Om u nog sneller en beter van dienst te kunnen zijn hebben wij besloten de verhuur uit handen te geven.
Klik daarom op onderstaande knop om ons huis direct bij ons verhuurkantoor te boeken.