Vakantiewoning - Suite Beta
Waddeneilanden • Texel • De Koog

Deze accommodatie in De Koog beschikt over 1 slaapkamers. Hier kunnen dus 4 personen overnachten. Voor verkoeling neem je een duik in het heerlijke zwembad van dit vakantiehuis. Maak gerust gebruik van de moderne televisie. Deze staat in de woonkamer. Dit vakantieverblijf heeft een mooie keuken met voorzieningen die je van thuis gewend bent. Zo heb je een eigen magnetron en koelkast.
Kijk snel op onze eigen website indien je meer wilt weten over de juiste prijzen, bezetting en faciliteiten van vakantiewoning "Suite Beta" in De Koog. Ook heb je daar de mogelijkheid om het verblijf te boeken.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Vakantiewoning
- Max. 4 personen
- 1 slaapkamer
- Adres: De Koog
Faciliteiten
- Bad
- Douche
- Koelkast
- Magnetron
- Televisie
- Zwembad
Niet helemaal het huisje waar u naar op zoek was? Andere websitebezoekers die in Suite Beta geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Eigenaar
Beheerd door Texel.net
Lid sinds 23 oktober 2014
Spreekt:
Welkom op de presentatie van ons vakantiehuis op Holland-vakantiehuis.nl.
Ik hoop dat u na het bekijken van de foto's en de omschrijving een goed beeld hebt gekregen van ons prachtige vakantiehuis.
Om u nog sneller en beter van dienst te kunnen zijn hebben wij besloten de verhuur uit handen te geven.
Klik daarom op onderstaande knop om ons huis direct bij ons verhuurkantoor te boeken.