Vakantiewoning - Hoeve Vianen
Waddeneilanden • Texel • De Cocksdorp

Deze accommodatie in De Cocksdorp beschikt over 3 slaapkamers. Hier kunnen dus 12 personen overnachten. Deze groepsaccommodatie in De Cocksdorp is een heerlijke plek om tijd door te brengen met je vrienden of familie. Een groot huis waar je samen heerlijk tot rust kunt komen of juist actief bezig kunt gaan, nieuwe energie op doen, koken en weer eens écht tijd voor elkaar hebben. Samen kunnen jullie gezellig televisie kijken. Of maak gebruik van de DVD speler om een film op te zetten. De moderne keuken is voorzien van een magnetron en vaatwasser.
Voor de juiste faciliteiten, bezetting en prijzen verwijzen we je graag door naar onze website. Hier kan je nog meer informatie vinden over groepsappartement "Hoeve Vianen" in De Cocksdorp. Ook heb je op die website de mogelijkheid om het vakantieverblijf te boeken.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Vakantiewoning
- Max. 12 personen
- 3 slaapkamers
- Adres: De Cocksdorp
Faciliteiten
- Apart toilet
- Douche
- DVD speler
- Magnetron
- Televisie
- Vaatwasser
Niet helemaal het huisje waar u naar op zoek was? Andere websitebezoekers die in Hoeve Vianen geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Eigenaar
Beheerd door Texel.net
Lid sinds 23 oktober 2014
Spreekt:
Welkom op de presentatie van ons vakantiehuis op Holland-vakantiehuis.nl.
Ik hoop dat u na het bekijken van de foto's en de omschrijving een goed beeld hebt gekregen van ons prachtige vakantiehuis.
Om u nog sneller en beter van dienst te kunnen zijn hebben wij besloten de verhuur uit handen te geven.
Klik daarom op onderstaande knop om ons huis direct bij ons verhuurkantoor te boeken.