Bungalow - Vakantiepark de Berkenhorst 6
Gelderland • Veluwe • Kootwijk

Samen in een accommodatie verblijven is enorm gezellig. Bungalow "Vakantiepark de Berkenhorst 6" heeft 2 slaapkamers en biedt slaapplaatsen voor 4 personen. Huisdieren zijn toegestaan bij dit verblijf in Kootwijk. De hond hoeft dus niet naar een pension, maar kan met jullie mee op vakantie. Bungalow "Vakantiepark de Berkenhorst 6" beschikt over WiFi zodat jij vrienden en familie op de hoogte kunt houden van jouw vakantie avonturen in Kootwijk. Dankzij de sterke verbinding, kun jij leuke vakantiefoto's naar de thuisblijvers sturen. Voor verkoeling neem je een duik in het heerlijke zwembad van dit vakantiehuis. Er is een kinderbedje voor jouw zoontje of dochtertje aanwezig. Je hoeft deze dus niet zelf mee te nemen. De woonkamer is van alle gemakken voorzien. Je kunt hier bijvoorbeeld televisie kijken. Het is ook mogelijk om een film van thuis mee te nemen en af te spelen met de DVD speler. Dit vakantieverblijf heeft een mooie keuken met voorzieningen die je van thuis gewend bent. Zo heb je een eigen magnetron. De tuin van deze accommodatie heeft een terras met tuinset. Er is niets heerlijker dan in het zonnetje te ontbijten.
Voor de juiste faciliteiten, bezetting en prijzen verwijzen we je graag door naar onze website. Hier kan je nog meer informatie vinden over bungalow "Vakantiepark de Berkenhorst 6" in Kootwijk. Ook heb je op die website de mogelijkheid om het vakantieverblijf te boeken.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Bungalow
- Max. 4 personen
- 2 slaapkamers
- Adres: Kootwijk
Faciliteiten
- Douche
- DVD speler
- Huisdieren toegestaan
- Kinderbedje
- Magnetron
- Televisie
- Terras met tuinset
- WiFi
- Zwembad
- Roken toegestaan
tot
€ 957,=
Beschikbaarheid & prijzen
Klik in de kalender op de aanvang- en vertrekdatum
VrijOp aanvraagBezetWisseldagNiet helemaal het huisje waar u naar op zoek was? Andere websitebezoekers die in Vakantiepark de Berkenhorst 6 geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Eigenaar
Beheerd door Belvilla LSR
Lid sinds 20 januari 2015
Spreekt:
Welkom op de presentatie van ons vakantiehuis op Holland-vakantiehuis.nl.
Ik hoop dat u na het bekijken van de foto's en de omschrijving een goed beeld hebt gekregen van ons prachtige vakantiehuis.
Om u nog sneller en beter van dienst te kunnen zijn hebben wij besloten de verhuur uit handen te geven.
Klik daarom op onderstaande knop om ons huis direct bij ons verhuurkantoor te boeken.
Prijsopgave/Reserveren
1. Klik in de kalender op de datum van aanvang van uw vakantie.
2. Klik in de kalender op de einddatum van uw vakantie.
3. Stel uw vraag.